Chce své fanoušky rozdráždit a ztratit?

Takový home office jen tak někdo nemá. Moderátor Leoš Mareš (44) odletěl s manželkou Monikou (39) na Maledivy, kde se kromě relaxu na liduprázdné pláži věnoval i práci.

Přímo z pláže vysílal Ranní show Evropy 2 a jeho pracovna na pláži budila závist i u těch, kteří se touto vlastností doteď nepyšnili. Navíc množství sledujících na sítích mu také zajišťuje pohádkové příjmy.

Také vás může zajímat ...

Někdo nemá na chleba, a jiný…

Pro mnoho normálních lidí je toto období finančně likvidační a někteří nemají ani na jídlo, zatímco Mareš se nepřestává chlubit přepychem. Není to už přece jen trochu moc?

Je až s podivem, že už na něj v této době většina fandů nezanevřela. Vždyť koho může těšit sledovat, jak jeden neví, co roupama, zatímco druhý řeší, jestli bude mít na nájem a co dá dětem k jídlu?

Profese: manželka Leoše Mareše!

Je fakt, že zejména Marešova manželka Monika má práci snů. Dřív pracovala jako stylistka a módní redaktorka, například v časopise Story. Ale proslavila se až vztahem s Marešem.

Díky tomu jí teď také stačí točit a sdílet vtipná videa, kterými pak společně baví uživatele Instagramu, a má o příjem postaráno. A tak ani Monika nezahálí a užívá si krásné dovolené spolu s followery.

Na Instagramu sdílí například snímky, jak si čte ve vyhřátém písku, nebo si jen tak zapózuje u palmy. Někdy dokonce provokativně vystrkuje pozadí. Jedna fotka ale vzbudila větší dohady.

Leoš nechal pro svou lásku nachystat večeři při západu slunce a pak také relax zónu v podobě deky a spousty polštářů. Jejich příznivce okamžitě napadlo, že to už snad opravdu nemůže být jen obyčejné romantické gesto. „Neslaví snad přírůstek do rodiny?“

I bývalce jméno Marešová vydělává

Ani bývalá Marešova manželka, také Monika (45), není díky slavnému manželovi zcela zapomenuta. I ona se na něm snaží přiživovat na Instagramu, jak jen to jde.

Naposledy tak sdílela video z nemocnice. Zatímco její ex si užíval na Maledivách s novou ženou, ona se podrobila operaci nohy. Asi si nežije jako její následovnice, ale pár sledujících to také hodí a nějakou tu korunu určitě také!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama