Chtěla by zpátky otce svého syna?

Uvidíme, jestli to mezi nimi znovu zajiskří.

Složitým obdobím prochází Agáta Hanychová (34). Nejenom, že se aktuálně rozvádí se svým manželem Jakubem Prachařem (36), ale nevyšel jí ani vztah s realitním makléřem Zdeňkem Turkem (36). A už je asi trochu unavená ze seznamování. Jak jinak si vysvětlit, že má momentálně znovu blízko k bývalému partnerovi Miroslavu Dopitovi (35), se kterým přivedla na svět syna Kryšpína (8)?

Také vás může zajímat ...

S Dopitou se sice v minulosti soudila o výživné, ovšem v současnosti jsou prý dobrými kamarády. Jestli si ale někdo myslí, že by se do sebe mohli znovu zamilovat, je tu jedna vcelku zásadní překážka. Dopita je totiž už dva roky ženatý a i když možná poskytuje Agátě oporu, patrně je to především kvůli tomu, že spolu mají syna a jde mu tak spíše o to, aby to mezi nimi i nadále fungovalo.

Uvidíme tedy, jak se bude jejich vztah vyvíjet, jestli se budou scházet jen kvůli společnému synovi, a nebo to mezi nimi znovu zajiskří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...