Chudokrevnost vyléčíte bylinkami

Trápí vás anémie neboli chudokrevnost? Jedná se o nedostatek železa, který může být způsobený špatnou stravou nebo také nadměrným vylučováním železa při velkých ztrátách krve, jako časté krvácení, silná menstruace, porod nebo několik těhotenství brzy za sebou.

Nedostatkem železa jsou ohroženi i pacienti se střevními onemocněními, alkoholici, kuřáci, starší osoby, vegetariáni i vegani. Železo můžete doplnit i bylinkami, jako jsou pažitka, petržel, majoránka, bazalka, zemědým lékařský a kopřiva.

Také vás může zajímat ...

Lidskému tělu při potížích s chudokrevností pomáhají i echinacea, neboli třapatka, která významně podporuje tvorbu červených krvinek. Používají se i další bylinky jako je pampeliška, hořec nebo jetel luční.

Ty mohou pomoci organismu správně využít železo z potravy. Dodávají tělu látky, které podporují využití vitaminů a minerálů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama