Chcete mít po porodu tělo jako Lucie Křížková? Po šestinedělí vyrazte do fitka

Moderátorka a Miss České republiky 2003 Lucie Křížková je necelé tři měsíce po porodu dcery Loly zase ve formě. Všechna těhotenská kila jsou pryč a nemá ani gram tuku navíc, takže je opět štíhlá jako laňka.

Jak to dělá? Lucie Křížková (32) hned po šestinedělí začala pravidelně cvičit, a tak se opět může pochlubit parádní formou. Lucii jsme ji potkali ve fitku, kde se konala tisková konference gelových polštářků, které se dají používat za tepla i za chladu.

_DSC0307

„Tyto produkty momentálně hodně využívám při kojení nebo pokud malou trápí bolesti bříška.“ Lucka také prozradila, že Lola je zatím neskutečně hodné dítě, a tak si mateřství ohromně užívá. S manželem Davidem Křížkem má již čtyřletého syna Davídka.

Co říkal na přírůstek do rodiny on? „Davídek se momentálně cítí důležitě a všem říká, že bude malou sestřičku ochraňovat.“ Na akci se Lucie potkala s kolegyněmi z modelingu Veronikou Chmelířovou a Hanou Reinders, která je momentálně v pátém měsíci těhotenství, takže od Lucie vyzvídala triky, jak se dát po porodu rychle do formy.

Hanka se díky manželovi trenérovi udržuje i v pátém měsíci ve formě a stále cvičí. Byla překvapená, když si jí Lucie posteskla, že po druhém dítěti to tak snadné není..

reklama
reklama