Co nemůže Sagimu dodnes odpustit?

Ani po letech mu nemůže přijít na jméno. Herečka Kateřina Brožová (50) si musela od známého herce Sagvana Tofiho (54) vyslechnout pěkně nepříjemný vtípek. V době, kdy utekl policii ze své vili Radovan Krejčíř totiž utrousil poznámku, že stačí nechat Kateřinu čichnout k jeho peněžence a ona ho rychle a snadno vystopuje.

Také vás může zajímat ...

Údajně si z ní ještě dlouho potom všichni dělali legraci, že si vybírá partnery podle výše jejich konta. „Fór to byl dobrý. Všichni se pobavili. Jediný, kdo se nesmál, byla Katka,“ vzpomíná na nejapný žert Sagvan.

Nutno dodat, že oblíbená blondýnka zrovna nepřesvědčila všechny o opaku, když si nabrnkla moderátora, mediálního magnáta a miliardáře Jaromíra Soukupa (49). Může tak jedině doufat, že si Sagvan znovu do pusy brát nebude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...