Co pít, aby se vám lépe spalo?

Chmelový lektvar

Chmel jako takový je jedním z nejefektivnějších přírodních sedativ. Pro klidné usínání si proto dejte sklenici nealkoholického piva. Je možné zvolit i čaj nebo limonádu z chmelových šištic.

Také vás může zajímat ...

Meduňkový čaj

Meduňka nechybí snad v žádné směsi bylinek na uklidnění nervů a lepší spánek. Pít ji však můžete i samotnou. Podobně jako chmel zvyšuje hladinu neurotransmiteru GABA, takže působí antistresově, snižuje úzkost a pomáhá lépe usnout.

Navíc obsahuje flavonoidy – antioxidanty spojované i s lepším spánkem – a esenciální oleje, které se na uklidnění používají v aromaterapii.

Banánové smoothie

Banán obsahuje hořčík a draslík, které pomáhají uvolnit svaly, a tryptofan. Ten má mírné antidepresivní účinky a přispívá k tvorbě spánkového hormonu melatoninu. Banán rozmixujte s rostlinným mlékem, na dochucení přidejte med.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...