Dala mu na vybranou

Zpěvačka DÁDA PATRASOVÁ (63) už se chce delší dobu nechat se svým manželem FELIXEM SLOVÁČKEM (76) rozvést. Údajně jí došla trpělivost a měla dát manželovi drsné ultimátum. Buď ona, nebo jeho milenka.

Shovívavá byla už prý příliš dlouho a podle ní je načase konečně všechno vyřešit. Zpěvačka Dáda Patrasová (63) se údajně cítí jako v pasti. Její manžel Felix Slováček (76) už několik let žije s milenkou Lucií Gelemovou (35), což bylo pro Patrasovou ze začátku velmi náročné.

Také vás může zajímat ...

Brala to prý jako veřejnou potupu a na svého manžela se prý dlouhou dobu nemohla ani podívat. Myslela si, že je v jejich manželství vše v pořádku, ale Felix jí tímto dokázal, že nejspíš není. Nicméně Slováček se chová velmi divně a Dádu svým chováním dost mate.

S milenkou žije už nějaký ten pátek.

Z rozvodu má strach

I když už se Felix několik let veřejně prezentuje s milenkou Lucií, údajně stále velmi často dochází i domů za manželkou Dádou. Prý se mu čas od času zasteskne a zkrátka zatouží po teple rodinného krbu.

Patrasová z toho prý měla ze začátku celkem dobrý pocit, přece jen je Felix stále její manžel. Ale v současnosti už je situace údajně jiná. Nebaví jí, že její manžel neustále přebíhá mezi ní a milenkou Lucií.Proto začala na Slováčka tlačit rozvodem, ale ten on údajně kvůli majetku zatím odmítá.

Vybere si manželku, nebo milenku?

Když Felix rozvod už poněkolikáté odložil, údajně ji to pořádně rozčílilo. Proto se prý rozhodla dát mu ultimátum.Buď ukončí poměr s milenkou Lucií a vrátí se k ní nadobro, nebo se zkrátka rozvedou a on si bude moct žít poklidný život po boku milenky. V tu chvíli má ale na Dádu prý zapomenout.

Prý by ji už nemohl navštěvovat a do společného domova by prý také nemusel mít přístup.

Prý nechce někomu hrát druhé housle. Není pochyb o tom, že těmito slovy Dáda Felixe dost překvapila. Navíc na něj z druhé strany naléhá milenka Lucie, která se už ukazuje ve svatebních šatech a asi má velké plány do budoucnosti. Údajně si teď Slováček řekl o čas na rozmyšlenou, takže je jisté, že se brzy dozvíme, jak to s manželi nakonec bude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...