Dalibor Gondík: Přiznal, že má protekci

Role mu do klína spadne!

Dalibor Gondík

Mít dobré kamarády v branži se určitě vyplatí. Své o tom ví herec a moderátor DALIBOR GONDÍK (47). Díky svému kamarádovi IVANU VODOCHODSKÉMU (53) se mu blýská na lepší časy. Vodochodský je totiž kreativním producentem hned dvou televizních seriálů – Ohnivý kuře a Modrý kód. A protože zná Dalibora mnoho let a má ho rád, rozhodl se mu pomoci. Kreativní producent má vliv na ledacos.

Od spolupráce s autory až po obsazování herců. „Myslím v této souvislosti na nerozlučného kamaráda Dalibora Gondíka,“ nechal se slyšet Vodochodský. Vodochodský je rozhodnutý, že kamaráda někam udá. „Chci, aby měl něco většího. Dádův čas přijde, on je totiž dobrý herec,“ vychvaluje kamaráda. A tak se Dalibor může těšit, že určitě při první příležitosti mu do klína zajímavá práce spadne.

On na oplátku může kamarádovi poradit nějakou kutilskou vychytávku.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...