Dana Batulková: Odmítá svatbu! Bude zase sama?

Sympatická herečka Dana Batulková (59) žije už deset let se svým partnerem Ondřejem Zajícem (47). Naposledy se s ním ale objevila na veřejnosti na začátku roku, a od té doby jako by se po něm slehla zem.

Mají snad ve vztahu problémy, nebo se dokonce rozešli? Obojímu by mohl nahrávat fakt, že herečka známá ze seriálu Ohnivý kuře, se už nechce vdávat. „V žádném případě! Přijde mi směšné, abych se ve svém věku ještě vdávala,“ šokovala svým prohlášením.

Je přirozené, že se po rozpadu manželství s Davidem Prachařem (58), který jí utekl s Lindou Rybovou (41) bojí zamířit znovu k oltáři. Bude to ale její partner opravdu stále tolerovat?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...