Daniel Hůlka opět provokoval štěstěnu!

Zraněním chodí naproti

Hůlka si užíval trampolínu jako malý kluk.

Jako by byl nepoučitelný. Muzikálový herec a zpěvák DANIEL HŮLKA (48) rozhodně není z těch, kteří by kvůli své profesi nějak zvlášť dbali na vlastní bezpečnost.

Zřejmě je mu jedno, že si za poslední roky dokázal přivodit tolik různých bolestivých a hlavně hodně kuriózních zranění, kolik někteří nestihnou nastřádat za celý život. Je mu asi jedno i to, že mnohá z těchto zranění ho vyřadila z pracovních závazků. Hůlka na nic z toho nehledí. Jakmile má příležitost dát najevo, že se ještě rozhodně necítí na těch blížících se 50, využije ji se vším všudy.

Zbytečně riskuje

Měl by si ale uvědomit, že ne všechno, co hravě zvládnou o generaci mladší, je stejně bezpečné pro chlapa jeho proporcí. Už vůbec ne při jeho pověstné smůle na nečekané úrazy. Daniel by na to měl myslet a zbytečně neriskovat. Obzvláště tak záludná atrakce, jako je trampolína, na které se Hůlka odvázal při oslavě Dne dětí, mu může přivodit spoustu nepříjemných komplikací. Stačí špatně došlápnout a malér je na světě.

B1
Jen aby Daniela ten smích brzy nepřešel…
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...