Daniela Kolářová: Promluvila o smrti manžela

Herečka Daniela Kolářová (71) v sobě dlouho dusila velký smutek. Odchod jejího milovaného manžela Jiřího Ornesta (†70) pro ni nebyl a stále ještě není jednoduchý. S tím, že se blížil jeho konec se dlouhou dobu nedokázala vyrovnat a po jeho smrti se musela dokonce odstěhovat i z jejich bytu, kde společně žili.

„Ocitnete se v realitě. Lékař zavolal koronera a pohřební službu. A potom zůstanete sami, byt se promění ve strašné místo,“ svěřila se Daniela. Proto se odstěhovala na venkov, kde žije v klidu na čerstvém vzduchu, má spoustu právce se zahradou a žádný čas na splíny.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...