Dáša Havlová jezdí metrem za odměnu!

Jsou celebrity, které dávají okázale najevo, že ony by do MHD, tramvaje, metra, zkrátka do „hromady“ nikdy nevlezli, mají přece svá porsche, jaguáry a ti chudší Škodu Superb. To Dáša Havlová (64) má luxusních aut hned několik, nechybí BMW, Audi ani terénní Mitsubishi, a platí si i soukromého řidiče, přesto se metru ani tramvajím nevyhýbá, naopak! Jezdí jimi cíleně a ze záliby.

Ne ovšem ze svojí záliby. Hromadnou dopravu totiž miluje její mohutná pětiletá boxerka Grace, kterou vzrušují dopravní prostředky, zejména ty, kde je hodně lidí. A tak je bývalá první dáma často k vidění, jak ji její psí svěřenkyně táhne tu po refýži, tu po nástupišti podzemní dráhy. Jak Dáša říká, dopřává to své psici za odměnu. „Dělám všechno, aby byla šťastná ona a tím pádem i já,“ prohlásila..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...