David Gránský: Trapné výmluvy!

Vadí mu tramvaje

Mnohé si slibovala TV Prima od idolu dívčích srdcí DAVIDA GRÁNSKÉHO (24), když mu nabídla moderování Top Star magazínu. Gránský, který si velkou popularitu u divaček získal účinkováním v show Tvoje tvář má známý hlas a v seriálu Ohnivý kuře, měl spasit neustále klesající sledovanost pořadu. Velká sláva se ale nekoná, naopak.

Sledovanost od jeho nasazení ještě více klesla a prozatím to vypadá, že pohledný herec přináší více problémů než užitku. Top Star, který má přinášet novinky ze světa showbyznysu a měl dříve bulvární nádech, dnes působí víc než mírně. David při moderování navíc vypadá poněkud prkenně a křečovitě. Zřejmě i proto se začal vymlouvat na špatné pracovní podmínky.

„To zvonění mě moc ruší,“ stěžoval si prý, když se mu nedařilo číst úvodní texty k reportážím.

Také vás může zajímat ...

Televize totiž sídlí na místě, kde projíždějí tramvaje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...