David Gránský: Žene se do chomoutu

Moderátor a hvězda seriálu Modrý kód David Gránský (26) zlomil srdce všem svým fanynkám. Během dovolené v USA totiž požádal svoji partnerku Nikolu Madunickou o ruku. „Řekla ano,“ pochlubil se Gránský pod fotografií Nikolčiny ruky s navlečeným prstenem se vskutku velkým kamenem.

Herec se tedy musel pořádně plácnout přes kapsu. Nicméně se mu to vyplatilo a přípravy na veselku mohou brzy vypuknout. Otázkou je, kdy se pár před oltář vůbec dostane. Gránský si se snoubenkou sice užívá měsíční dovolenou, ale po návratu se naplno vrhne do práce.

Také vás může zajímat ...

Čeká ho natáčení a hlavně zkoušení nového muzikálu Tři oříšky pro Popelku. Makat ovšem musí, protože si společně vzali úvěr na pozemek, kde budou stavět dům. Bez peněz to nepůjde, takže se ještě uvidí, kdy vůbec veselka proběhne.

Fanynky proto ještě nemusí plakat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...