Depardieu ukázal břicho. Tohle je fakt moc!

Francouzský herec Gérard Depardieu (67) je známý nejen svým nepochybným uměním, ale také obdivem k ruskému prezidentovi Putinovi (64) a značnou obezitou. Doby, kdy byl příkladně štíhlý, odvál dávno čas.

Ale nyní, kdy mj. zkouší roli Cyrana z Bergeracu v jednom divadle v Buenos Aires a zjevil se na zkoušce jen v kalhotech a kšandách, dosáhla jeho tloušťka až morbidní podoby. Kdo přijde na premiéru, uvidí asi nejtlustšího Cyrana v dějinách divadla. Pokud by dnes opět hrál v další verzi Asterixe, byly by břišní vycpávky pro jeho Obelixe jen nošením dříví do lesa.

Zdá se, že mu od doby, kdy přijal ruské občanství, ruská strava vyloženě svědčí: blinčiky se smetanou a boršč mají svoji výživovou hodnotu!

Také vás může zajímat ...

Ale zdraví musí vyloženě trpět: játra, žlučník, žaludek… Kdy to asi s Gérardem praští?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...