Deprese a alkohol už má Holubová pod kontrolou

Herečka Eva Holubová (59) působí v mnoha českých komediích jako usměvavá veselá a zábavná žena, kterou jen tak něco nerozhází. Pravdou ale je, že neustále bojuje sama se sebou. Kromě alkoholu, se kterým měla v minulosti velké problémy, jí doktoři navíc diagnostikovali i vnitřní deprese.

Musí proto chodit několikrát za měsíc na speciální terapeutická sezení. „Ty stavy se mi občas ještě vrací, teď už ale vím, že to zas přejde,“ vysvětluje Eva. Mít svého vlastního psychologa je podle ní v dnešní době naprosto běžná věc. Pryč jsou tak snad doby, kdy v zoufalství myslela na nejhorší.

Také vás může zajímat ...

Zatím nad sebou samou vyhrála

„Rok jsem se flákala po hospůdkách, odnikud nikam. Měla jsem pocit, že jsem zbytečná,“ vzpomíná na nejhorší chvilky svého života potom, co z důvodu nenaplněného mateřství a marné snahy dostat se na školu si sáhla na úplné dno. Strašák alkohol jí už sice nepronásleduje, ale zato riskuje svůj život návraty s kamarádkou do míst u moře, kde se před časem málem utopila.

Nebýt rychlého zásahu jednoho z mladíků, tak tu nemusela být. „Od místa, kde jsem se minulý rok topila a kde mě vytáhl Matěj Paprčiak, jsem plavala letos už v dostatečné vzdálenosti,“ brání se herečka. Přesto ji hazardní situace zřejmě dost baví a záměrně je vyhledává.

Nad vodou ji naštěstí zatím drží její manžel Miroslav Zdeněk, se kterým se už zná třicet let, i když manželé jsou jen devět.

Dcera narozdíl od syna poslušně pózuje.

Dělá rozdíly mezi svými dětmi

A s ním také přišly i děti. A to hned dvě najednou. Jenže Eva přesto jako kdyby dávala přednost jen jednomu. Sociální síť, jejíž kouzlo objevila nedávno, totiž zaplavují fotky a k nim popisky, které vychvalují do nebes její dceru Karolínu (24). Ta si pozornost a hlavně slávu své maminky náležitě užívá a ráda se po jejím boku ukáže.

Na rozdíl od syna dvojčete Adama (24), který studuje v tichosti v Anglii. To ale ještě neznamená, že by ho herečka měla přehlížet.

Uvědomí si Eva dřív, jakou dělá chybu, než se ozve její přehlížená ratolest.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...