Doma se pořád hádá

Nestárnoucí modelka a herečka, známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Simona Krainová (47) už žije v manželství s Karlem Vágnerem (44) přes deset let.

Ačkoli už ale jeden druhého dokonale znají, stále to v jejich vztahu někdy zaskřípe. „Občas samozřejmě vylítnu, nebo manžel, ale nelítají talíře, snažíme se věci nějak rozumně vykomunikovat,“ říká Simona, která sama sebe vykresluje coby horkokrevného blázna a podobně smýšlí i o svém manželovi.

Také vás může zajímat ...
Simona by manžela nevyměnila za nic na světě

Cítí ale, že v něm našla muže svého života to už jen proto, že před ním nemusí být vždy dokonalá a perfektní, přičemž stejně ví, že ji má rád. A to je pro ni asi to nejdůležitější, že ji dokáže milovat i přes to, že není dokonalá.

Když už ale mezi nimi k hádce dojde, nikdy prý před dětmi. Jsem zastáncem toho, že rodina by opravdu měla být v harmonii a děti strašně ovlivňuje, co doma cítí, co vyzařují rodiče,“ dodává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...