Domácí kokosová péče o tělo a vlasy

Chcete si zavzpomínat na léto a zahalit se do vůně kokosu a opojné levandule nebo do jiné vaší oblíbené vůně? Vyrobte si sprchový gel a dokonalý šampon na vlasy.

Kokosový šampon Přísady: Ÿ ¼ běžného hrnku kokosového mléka Ÿ 1/3 běžného hrnku univerzálního mýdla Ÿ 10-20 kapek esenciálního vonného oleje Ÿ polévkovou lžíci olivového, mandlového nebo kokosového oleje Postup: Všechny suroviny smíchejte v uzavíratelné skleněné nádobě, zavíčkujte ji a pořádně jí protřepejte.

Také vás může zajímat ...

Pokaždé, když si budete chtít umýt hlavu, obsah v nádobě pořádně promíchejte. Vydrží vám zhruba jeden měsíc.

Levandulovokokosový sprchový gel Přísady: Ÿ ¼ šálku BIO kokosového mléka Ÿ 1/3 čistého mýdla s levandulovou vůní Ÿ několik kapek levandulového esenciálního oleje Postup: Jestliže chcete použít tuhé mýdlo, nejdříve si ho najemno nastrouhejte.

Pak smíchejte všechny suroviny a promixujte mixérem. Uchovávejte pouze ve skleněných uzavíratelných láhvích. V nich se méně šíří bakterie..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...