Donna z Beverly Hills byla zase namol!

Pryč jsou ty doby, kdy byla Donna ze sriálu Beverly Hills 902 10 vzornou školačkou a vzorem cudnosti! Dnes má herečka Tori Spelling (43) rozhodně blíž k večírkové hvězdě a její obličej oblažily plastiky a botox.

Nenechá se omezovat ani svými čtyřmi dětmi, vždyť všechno obstará chůva, a věnuje se na plné pecky zábavě. Nyní ji zvědavé objektivy fotoaparátů zachytily po mejdanu v losangeleském klubu Abbey, jak se spokojeně sune k taxíku. Muž, který jí dělal doprovod – nebyl to její manžel, kanadsko-americký herec Dean McDermott (49) – ji musel chvílemi tlačit a hlídat její vratkou rovnováhu.

Když v předklonu lezla „hvězda“ do auta, bylo na jejích šatech vidět, že si buď trošku ucvrnkla anebo si nedopatřením do něčeho vlhkého sedla.

Také vás může zajímat ...

No, vzrorňačka z ní tedy nevyrostla!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...