Doplatí Hanzlík na svoji aroganci?

Opravdu zvláštní přístup uplatnil herec Jaromír Hanzlík (70) na premiéře svého filmu Léto s gentlemanem, který je jeho prvotinou jako scénáristy a producenta.

Na úspěchu filmu mu nepochybně velmi záleží, však se spolu s režisérem Jiřím Adamcem (70) vzdal honoráře a podle režiséra se dokonce oba dohodli, že v případě finančních potíží ještě dosypou něco ze svého. Tím víc přítomné zarazilo, že při takové srdeční záležitosti, do níž vložil tolik práce, odmítl Hanzlík novinářům odpovídat na jakékoli otázky a vzkázal, že rozhovory neposkytuje.

Také vás může zajímat ...

Účinnější způsob, jak zazdít vlastní film, si Jaromír těžko mohl vymyslet. „Nalákali mě na debutový film pana Hanzlíka a jediný, kdo o něm nechce mluvit, je Hanzlík,“ rozčílil se jistý novinář a spolu s několika dalšími se rozhodl, že o filmu prostě nebude psát.

Jaká teď bude asi návštěvnost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama