Drsná válka v zákulisí!

Na pracovišti nejsou vždy pohodové a přátelské vztahy. Důkazem jsou i herci z Ordinace v růžové zahradě Patrik Děrgel (31) a Ivan Lupták (34).

Konkurence je veliká

Také vás může zajímat ...

V seriálu hraje Děrgel i se svou manželkou Markétou (33), která před kamerami randí právě s Luptákem. Je právě toto důvodem, proč se ti dva nemusejí?

Jde o popularitu

Může se zdát, že Patrik na svou ženu žárlí. Jenže nemá důvod. Před nějakým časem sám Ivan přiznal, že ho ženy nepřitahují. Důvod je tedy jiný.

Proslýchá se, že ti dva spolu válčí kvůli popularitě. Děrgel byl zvyklý, že v době, kdy soutěžil ve Tváři, měl okolo sebe nespočet fanynek, které po něm šílely. Jenže se vše jako mávnutím kouzelného proutku změnilo.

Televizním miláčkem se nyní stal Ivan, a to i přesto, že přiznal, jak je na tom se svou orientací. A Děrgel tento fakt podle všeho nemůže ani trochu vydýchat. Opustí kvůli tomu seriál?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama