Emanuel Ridi: Nový rok a nová žena?

Když už konečně vlna nevole vůči Emanuelu Ridimu (44) konečně ustoupila, hned má další průšvih! Kdysi na něj totiž jeho ženská část fanoušků zanevřela kvůli tomu, že opustil svou nemocnou ženu a odešel za svou o mnoho let mladší milenou, tanečnící Lucií Hunčárovou (33).

Ačkoliv byl dříve považován za velkého sympaťáka, dnes má přeci jen u fanoušků menší vroubek.

Také vás může zajímat ...

Hádají se už i na veřejnosti

V posledních měsících ho ale konečně vzali na milost a vztah s jeho blonďatou kráskou mu začali přát. A to i přesto, že kvůli němu jeho bývalá manželka několik měsíců v kuse brečela. Jak to tak ale vypadá, teď je to v jeho životě zase trochu jinak. Jak to s Hunčárovou mezi sebou majjí? Jak jsme se od jeho známých dozvěděli, prý už to není, co to bývávalo.

Opustil manželku, teď možná i přítelkyni

Už nevrkají jako dvě hrdličky, také už nejsou tak často spolu a dokonce se údajně čím dál častěji hádají a to dokonce i na veřejnosti. Proč? Někteří z jejich známých prý tvrdí, že je to kvůli tomu, že Ridi je zase čím dál častěji vidět na televizních obrazovkách i na různých večírcích a Hunčárová, jak je známo, se na veřejnosti ukazuje jen velmi nerada.

Krize probíhá už od léta

Že by to byl ten pravý důvod jejich svárů? Jeden z jejich společných přátel na to má ale ú d a j n ě zcela jiný názor. Prý si Ridi našel milenku! Říká se, že se s ní seznámil v době, kdy odjela Hunčárová s přáteli na dovolenou a Ridinoho nechala v Česku.

Tou dobou už prý řešili nějakou krizi a mysleli si, že pár dní bez sebe ji napraví. Ale teď to vypadá, že to nebyl dobrý nápad. Říkává se, že kdo jednou někoho opustí, udělá to klidně i podruhé. A když Ridi dokázal opustit manželku i s dítětem, proč by to nemohl udělat přítelkynI?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama