Farná si vyzpívala na dům za 20 mega

Tuzemský šoubyznys je sice v porovnání s tím americkým nebo západoevropským tak trochu utrápený, ale peníze se v něm vydělat dají, to zase jo.

Zpěvačka polského původu Ewa Farná (24), která se celkem nedávno vdala za kytaristu své skupiny Martina Chobota (29) si pořídila pořádnou rodinnou vilu na okraji Prahy v hodnotě 20 milionů Kč. Za nemovitost v pražských Všenorech zaplatili hotově 12 milionů, zbylých 8 financovali hypotékou.

Také vás může zajímat ...

Dům s poměrně velkým pozemkem je obehnán masivní kamennou zdí, stíní ji rozsáhlé stromoví a prostor okolo střeží kamery. Teď tedy musí Ewa vystupovat jako divá, a není divu, že když jí zkolabuje hlas jako minulý měsíc před vystoupením v Polsku, volá se lékař, který do ní cpe injekce.

Hypotéka se neptá, zpívat se musí!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...