Gábina Partyšová: Proč ji muži nechtějí?

Konečně přišla na to, proč ji muži opouštějí! GÁBINA PARTYŠOVÁ (40) přiznala, že se chová jako chlap. Chybí jí prý dívčí křehkost. Rozhodla se to změnit.

Sama na sebe práskla, že se v lecčems chová jako muž. A to prý chlapi nemají rádi. Také je prý soběstačná a nikdy nikoho nežádá o pomoc. Mužům tohle všechno nejdřív imponuje a pak jim to prý začne vadit, protože se ukáže, že je vlastně nepotřebuje.

Také vás může zajímat ...

Byl snad tohle hlavní problém v jejím vztahu s JOSEFEM KOKTOU (61) a DANIELEM FARNBAUEREM (41)? Vybírá si snad muže, kteří mají raději křehčí ženy, nebo je problém v něčem úplně jiném? Lidé, kteří ji znají dobře, na to mají svůj názor. Její kamarádky údajně tvrdí, že se mužům snaží poroučet. Chce mít vždy ve všem navrch. Když není po jejím, je zle.

Chce být rozmazlovanou ženuškou

Rovněž je to údajně důvod, proč si ani teď nedokáže nikoho sehnat. Gábina Partyšová však tvrdí, že se snaží od základu změnit, respektive se nyní snaží, aby se chovala víc jako žena. Ovšem jak toto snažení vypadá, nám Gábina neprozradila. Jejím cílem je ovšem jediné – chce být milou a rozmazlovanou ženuškou.

Kamarádky ale i na toto mají jiný názor. Snaží se prý vypadat před muži tak moc bezbranně, až je to nepřirozené, a tak každé její rande v posledních měsících prý dopadne naprostou katastrofou. A tak se rozhodla jít moderátorka ještě o něco dál. Doteď si prý vždycky na rande objednávala jenom pivo. Ale to je moc „chlapské“, a tak údajně přesedlala na šampaňské.

Snaha se upřít nedá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...