Gregorová slavila osamělé šestašedesátiny

Bývaly doby, kdy se narozeniny herečky a někdejší principálky Hany Gregorové (66) slavily ve velkém stylu, kdy se sešla celá široká rodina, příbuzní a přátelé, jako ještě před rokem na zahradě jejího domu v Říčanech.

Ale s tím už je, zdá se, nadlouho konec. Pokud se nějaká konala, tak Haně stačil na narozeninový stůl nákup do jedné papírové tašky. Na velké mecheche to rozhodně nevypadalo. Pokusila se sice pozvat nějaké známé, ale ti jsou letos všichni na dovolené nebo se jim to nějak nehodilo. Nepřijeli dokonce ani její potomci, syn Ondřej Brzobohatý Gregor (35) a Rola Brzobohatá (39).

Také vás může zajímat ...

Ti chyběli kvůli jejímu vztahu s někdejším mladým feťákem Ondřejem Koptíkem (34), zatímco přátelé ji ignorovali patrně kvůli jejímu zvláštnímu počínání v kauze Divadla Radka Brzobohatého.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...