Halina Pawlowská: Považuje štíhlé lidi za hlupáky

O své nadváze se velmi nerada baví

S velmi zajímavou teorií přišla spisovatelka a moderátorka HALINA PAWLOWSKÁ (62), která nedávno přiznala, že už jí nesmírně leze na nervy mluvit o své nadváze. Diví se, že si za ta léta lidé na ni už nezvykli. „Copak jsou Češi tak strašně pitomí, že pořád chtějí slyšet to samé a posmívat se někomu, kdo vybočuje z normy?“ zlobí se korpulentní Pawlowská.

Vzkázala modelkám, ať se nají

Také vás může zajímat ...

O spisovatelce je známo, že ač už dlouhá léta svou nadváhu všemožně omlouvá, není symbolem zdraví a pravidelně čelí mno hým zdravotním problémům. Halina se ale nevzdává a i tentokrát se obula do vyzáblých modelek a štíhlých lidí.

„Někdy si říkám, že by se měly najíst, aby byly příjemnější!“ rýpla si Pawlowská a všem kráskám, které se všude odhalují a fotí si selfíčka svých vnad, vzkázala, že chuť k jídlu produkuje hormon, nacházející se v mozku. „Takže když někdo chuť k jídlu nemá, tak je jasné proč!“ myslí si svérázná spisovatelka.

Otázkou je, zda chutě na klobásky a tuny sladkostí, které se ukládají v tukových polštářcích, vypovídají něco o inteligenci.

Podle Pawlowské zřejmě ano.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...