Halina Pawlowská: Považuje štíhlé lidi za hlupáky

O své nadváze se velmi nerada baví

S velmi zajímavou teorií přišla spisovatelka a moderátorka HALINA PAWLOWSKÁ (62), která nedávno přiznala, že už jí nesmírně leze na nervy mluvit o své nadváze. Diví se, že si za ta léta lidé na ni už nezvykli. „Copak jsou Češi tak strašně pitomí, že pořád chtějí slyšet to samé a posmívat se někomu, kdo vybočuje z normy?“ zlobí se korpulentní Pawlowská.

Vzkázala modelkám, ať se nají

O spisovatelce je známo, že ač už dlouhá léta svou nadváhu všemožně omlouvá, není symbolem zdraví a pravidelně čelí mno hým zdravotním problémům. Halina se ale nevzdává a i tentokrát se obula do vyzáblých modelek a štíhlých lidí.

„Někdy si říkám, že by se měly najíst, aby byly příjemnější!“ rýpla si Pawlowská a všem kráskám, které se všude odhalují a fotí si selfíčka svých vnad, vzkázala, že chuť k jídlu produkuje hormon, nacházející se v mozku. „Takže když někdo chuť k jídlu nemá, tak je jasné proč!“ myslí si svérázná spisovatelka.

Také vás může zajímat ...

Otázkou je, zda chutě na klobásky a tuny sladkostí, které se ukládají v tukových polštářcích, vypovídají něco o inteligenci.

Podle Pawlowské zřejmě ano.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...