Halina Pawlowská: Zkolabovala u sváteční večeře!

Bude i nadále pokoušet osud?

Selhání organismu ji postihlo v tu nejméně vhodnou dobu. Těžko ale říct, zda si z toho vezme nějaké ponaučení.

Oblíbená spisovatelka a moderátorka HALINA PAWLOWSKÁ (61) je sice neustále čilá, ale je možné, že ji její velké pracovní nasazení zmáhá. A vybralo si to svoji daň v tu nejnevhodnější dobu. Přímo na Štědrý den, jak Halina nyní prozradila. Zdravotní kolaps Banánovou rybičku zastihl zcela nečekaně u štědrovečerní tabule.

„Přesně s úderem polévkového talíře se mi nějak zatmělo před očima, ztěžkly mi nohy, v těle se rozlilo divné horko a já zmalátněla až do rýmy a kašle a bolesti na průduškách,“ svěřila se později Pawlowská, která pak v bolestech strávila v posteli celé tři dny.

Oficiálně se sice hovoří o tom, že Halinu sklátila chřipka, ale samozřejmě se objevily i pochybnosti, jestli Halinu pomalu nedohání její nadbytečná kila. Už dříve se hovořilo o jejích zdravotních problémech, které prý zahrnují vysoký cholesterol, štítnou žlázu a krevní tlak. Halina je na toto téma velmi citlivá, na druhu stranu právě na své korpulentnosti vybudovala velkou část své image.

Jenže pokud ji nadbytečná kila začínají vadit i ohledně zdraví, mělo by jít vše stranou.

Také vás může zajímat ...

Což si ovšem Halina, která je známá svojí vzdělaností, uvědomuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...