Hanychová riskuje další známost?

Opět zamilovaná exmodelka a moderátorka Agáta Hanychová (35) se už konečně pochlubila fotkou posledního přítele, producenta Tomáše. Jako na počátku každého vztahu, je i tentokrát Agáta nadšená. Otázkou je, jak dlouho jí to vydrží.

Od rozchodu s Prachařem totiž chlapy střídá jako ponožky a vždy se hned každým chlubí, jako by to byl ten poslední v jejím životě. A o tom se dá docela úspěšně pochybovat. Migrace mužů po jejím boku je celkem slušná, někdy až nepřehledná.

Také vás může zajímat ...

Její dnes už skoro exmanžel Jakub Prachař (36) to vede jinak. Po rozchodu s Denisou Dvořákovou (28), která možná dokonce stála za defi nitivním rozpadem manželství s Agátou, se jako zpráskaný pes uchýlil domů pod sukně maminky, herečky Dany Batulkové (62).

A nic zatím nenasvědčuje tomu, že by měl chuť do dalších experimentů. Kterému z exmanželů se podaří zakotvit v trvalém partnerství dřív?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...