Heidi Janků: Potřebuje bohatého chlapíka s jiskrou

Je to taková kočka, že si nemusí podávat seznamovací inzeráty či se bát osamělosti. Muži po ní šílí! Ona to bez mučení přiznává, má pocit, že rok po manželově smrti už není nevkusné, když připustí, že dostává všelijaké nabídky.

Jenomže ctitelé to s ní nebudou mít jednoduché, žádnému se do náruče jen tak automaticky nevrhne. „Neustále se mi v e-mailu rojí vzkazy nebo spíš pozvání na večeři či na skleničku. Já tomu nechci jít takhle naproti.

Také vás může zajímat ...

Pokud mám s někým jít na večeři, tak půjdu, aniž by mi psal na mail. Nechávám to osudu,“ říká zpěvačka. Kolik pozvání dostává, prozradit nechce. Prý hodně. Kdyby je všechny přijímala, za chvíli by měla sto kilogramů, protože by neustále někde s někým večeřela.

Šťastná to žena, ovšem náročná. Půjde na večeři jen s takovým chlapíkem, kterého když potká, cosi zajiskří. Tahle zpěvačka sama nezůstane. Důležité však je, aby byl ctitel přitažlivý a pokud možno bohatý.

Heidiny úspory se tenčí, kšeftů ubývá, kapelu HeidiBand zatím zve jen málo pořadatelů. Hledá se pořádný chlap, který půvabnou Heidi zachrání. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...