Heidi v slzách! Manželovi se nadobro zastavilo srdce

Pro zpěvačku Heidi Janků (54) přišla další krutá rána! Po její nejlepší kamarádce zpěvačce Věře Špinarové (†65)odešel i její manžel hudebník Ivo Pavlík (†84), se kterým strávila dlouhých pětadvacet let a který byl navíc i bývalým mužem právě Věry.

Neunesl snad její odchod na jaře letošního roku, a tak se rozhodl tu nechat Heidi samotnou? Poslední dobou na něm byla sice vidět únava a smutek, ale ještě nedávno se na vystoupení svojí ženy Noc s hvězdami náramně bavil a byl samý úsměv.

Hudebníkovi se udělalo špatně, tak mu sama Heidi nechala zavolat záchranku. Zpátky domů se Ivo ale už nevrátil. „Bylo to vážné. Měl arytmii, ucpané cévy a nemocné srdíčko. Dostal infarkt,“ řekla zdrcená Heidi, která několik dní za manželem do nemocnice jezdila. Unese Heidi už druhou ztrátu v tak krátké době?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...