Holky, nechte mě!

Představitel mladého milionáře ze seriálu Slunečná Marek Lambora (25) nabyl díky své roli tolik obdivovatelek, že je mu to až nepříjemné.

Fanynky na něho čekají před studiem, volají na něho, a občas ho prý i chytí za oděv, a už mu natrhly i bundu. Kvůli podobným scénám a také návalu práce se patrně rozešel s herečkou Šárkou Vaculíkovou (33) a novou partnerku si teprve hledá. Nedávno si nechal narůst vousy typu „strašný lesů pán“, kterými své příznivkyně rozdělil na dva tábory.

Také vás může zajímat ...

Pro některé byl fuj, pro některé mužný krasavec. Změna to byla zásadní! Pak se ale přiblížilo natáčení, a Marek musel jít zase do hladka, aby ho diváci poznali. Vypadá opět mladě jako Lexa z Comebacku.

„Už zase budu vypadat jako tvoje matka,“ posteskla si jedna z jeho seriálových partnerek, Veronika Arichteva (34), která má momentálně ve Slunečné pauzu kvůli těhotenství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...