Ilona Csáková: Místo ní pracuje tchyně

Ta si to umí zařídit! Mnohé ženy se modlí, aby tchyni viděly jen málokdy, ale v rodině zpěvačky Ilony Csákové (46) to chodí úplně jinak. Ilona si nedovede představit, co by si bez úžasné manželovy maminky počala! Božská tchyně Marta, jak jí zpěvačka s láskou už roky říká, pomáhá se vším, co je zrovna potřeba.

Každoročně před Vánoci tchyně peče cukroví jako o život. Ilona na vánoční sladkosti nemusí ani pomyslet, protože s pečením i s ostatními povinnostmi, které kvůli zpívání nestihne, jí pomáhá tchyně. Kalorie se nepočítají, štíhlá linie jde o svátcích vždycky stranou.

Je to tak správně? Zpěvačka nějakým zázrakem konečně zhubla, sluší jí to. Hlavně aby se zas neocitla ve starých kolejích. .

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...