Inna Puhajková: Radí, jak si udržet Jágra

Jako modelka byla obletována ctiteli.

Ač se to jí samotné nepodařilo, přesto se pokusila Jágrova bývalá přítelkyně Inna Puhajková poradit hokejistově nejnovější krásce, modelce Dominice Branišové (25), jak si Jaromíra Jágra (48) udržet.

Ostatně chodila s ním šest let, a to je prozatím rekord. „Nepřísluší mi, abych dávala rady,“ podotkla přesto skromně. Nakonec přece jen nějakou tu radu utrousila. S hokejovým bohem začala chodit, když jí bylo dvacet.

Také vás může zajímat ...

A tehdy se proměnila v ženu v domácnosti, což ovšem nemusí každé mladé ženě vyhovovat. „Vařila jsem kuře na paprice, rajskou. Trošku těžší jídla, což by profesionální sportovci neměli, ale tenkrát to měl rád,“ vzpomíná moderátorka.

S věkem se podle ní Jágrův jídelníček změnil, například Veronika Kopřivová (29) Jardovi prý pekla bezlepkové bábovky. „Měl ale vždy rád hodně sladké. Perníky, suché buchty ke kávě,“ tvrdí Inna s tím, že svému bývalému ze srdce přeje, aby se už konečně usadil a měl dítě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama