Ivan Mládek měl prý s exmanželkou peklo!

Hitmaker Ivan Mládek (75) opustil svou manželku a stěhuje se k milence, se kterou si na tajno pořídil dvě děti. Jeho vyvolenou je o čtyřicet let mladší manažerka kapely Banjo Band, Libuše Roubychová (35). Na první pohled by mohl zpěváka kdokoli odsoudit.

Se svou ženou Evou Mládkovou má syna Štěpána, který jim dal už dvě krásné vnučky, na stará kolena za sebou ale spálil mosty, rozvedl se a začal nový život s jinou. Má snad i Mládek syndrom postarších mužů, kteří po letech mění své dosavadní manželky za mladší, krásnější, neopotřebované? Podle našich informací tohle nebude případ Mládka.

Také vás může zajímat ...

Jeho příběh je totiž trochu složitější. Zjistíte, že zpěvák je vlastně hrdina!.

Podle našich interních informací to Mládek v manželství neměl vůbec lehké. Šušká se, že ačkoli spolu vydrželi desítky let, vztah s Evou měl mít k láskyplnému souznění na hony daleko. Žádná tolerance a pochopení, ale spíš nenávist a hrubost.

A rozhodně ne prý z Ivanovy starny. „Ivan Mládek je strašně hodný člověk, mouše by neublížil. Svou ženu miloval. Choval se k ní až neuvěřitelně hezky, se vším jí pomáhal, postaral se,“ tvrdil nám člověk, který byl se zpěvákem dlouho v kontaktu.

Za to se mu ale dobroty a vděku nedostalo. Podle slov našeho informátora měl Mládek od své ženy hodně zkoušet. „Byla na něj zlá, ale on si nechal všechno líbit. Je s podivem, že už to manželství neukončil dřív,“ nechal se slyšet náš zdroj.

Asi proto si našel odreagování s náhradní rodinou..

Usuzovat můžeme ale jen z těchto výpovědí, protože Mládek o svém soukromí zarytě mlčí. „O svém soukromí nikdy na veřejnosti nemluvím. Co bylo, to bylo a teď je vše v naprostém pořádku,“ odpovídá zpěvák na veškeré dotazy týkající se jeho rodinných poměrů.

Každopádně je vidět, že je Mládek vedle své družky Libuny, jak jí říkají ve společnosti, konečně šťastný a to mu přejeme..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...