Ivana Jirešová: Bez sebe hrůzou! Její dceru šikanují

Šikana ve školách! Kterou matku by tohle slovní spojení neděsilo? A nevyhýbá se ani slavným jménům. Své o tom ví i Ivana Jirešová, která už si v životě leccos vytrpěla.

A krutý osud jako by stále neměl dost. Pokud si myslíte, že objeví-li se ve školní budově tak závažná věc, jakou je šikana, může se škola přetrhnout, aby problém co nejrychleji vyřešila, velice se mýlíte.

Také vás může zajímat ...

„Sofie byla ve škole šikanovaná a byla jsem překvapená, že to se mnou nikdo nechtěl moc řešit,“ stěžuje si šokovaná herečka. Všichni jí říkali, že hlavně nechtějí žádné problémy. Ivana šla dokonce i za psycholožkou, aby věděla, jak o tom má se Sofií (13) mluvit.

Děti se podle herečky stydí říct, že jim někdo ubližuje. Ten, kdo je opravdu týraný nebo šikanovaný, se bojí o problému mluvit. Herečka tudíž chválí nový projekt Bubny do škol, který má nejen rozvíjet kreativitu, ale funguje i jako prevence proti agresi.

. Jirešová se coby matka cítí nesmírně unavená. Roky marně bojovala proti střídavé péči, v níž má Sofii spolu s biologickým otcem Ondřejem Höppnerem (52). Nakonec se s tím musela smířit, a jako by to nestačilo, přidala se šikana.

Osudem těžce zkoušená Ivana Jirešová je na pokraji psychických i fyzických sil. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...