Jágr: Blíží se zase kopačky?

Pokud měl náš nejslavnější hokejista Jaromír Jágr (45) dojem, že své snoubence Veronice Kopřivové (26) vysvětlil, že hokej je v jeho životě to hlavní, přinejmenším dokud trvá jeho aktivní kariéra, pak se, zdá se, zásadně mýlil.

Jeho mladé a velmi rozmarné Veronice stále více vadí, že Jarda pořád cestuje se svým týmem a nechává ji často samotnou. A tak mu prý stále častěji dělá scény a spouští výčitky. Jako by na začátku netušila, že začala chodit s legendárním útočníkem a hokejovým bohem, který její blahobytný život v luxusu štědře financuje.

Také vás může zajímat ...

Na Jardu, který před deseti měsíci velkoryse přehlédl i její podivnou minulost striptérky u tyče, si stěžuje už i na sociální síti: „Úsměv pokaždé neznamená, že je člověk šťastný nebo veselý. Mnohdy oznamuje i něco důležitějšího – že je silný,“ napsala a vzdorovitě vyrazila bez svého upracovaného miláčka na hudební festival do Miami. Asi ji nepotěší, že Jarda chce hrát NHL ještě příští rok!

Jak dlouho Jarda rozmary a střídání nálad své milenky vydrží?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...