Jak dlouho Božský Karel Gott vydrží zběsilé tempo?

Tohle už opravdu přehání! Jeden z nejoblíbenějších českých zpěváků Karel Gott (77) pokouší své zdraví, jak jen může! Nejen, že konečně zahájil svou dlouho chystanou výstavu Gott, My Life na pražské Náplavce, ale ještě se po hlavně pustil do koncertování.

Na tom posledním si musel dokonce několikrát během vystoupení udělat pauzu. Odkašlat si a napít se. V zákulisí mu pak na schodech pomáhala nejen jeho žena Ivana (41), ale i ochranka. Mistra nezastavila několikadenní jarní alergie ani zánět horních cest dýchacích, kvůli kterým musí stále docházet do nemocnice na antibiotika.

„Mé uzdravování je daleko pomalejší než jsem si myslel. Musím omezit své nadšení,“ tvrdí sám zpěvák. Realita je ale trochu jiné. Ke všemu mu před několika dny zemřel jeho dlouholetý kamarád a Oldřich Havránek (+78), který se neprobudil z náhlého kómatu. Bude snad tohle impuls pro zlatého slavíka, aby na chvíli složil křídla a odpočíval?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...