Jak si vybrat cvičení?

Trendy v Česku z velké míry se zpožděním kopírují trendy v zahraničí. Tím hlavním zůstává i nadále cvičení ve stylu HIIT. Jde o intenzivní intervalový trénink, který je určený k podpoře kardiovaskulárního systému a snížení váhy.

Tento typ tréninku zabere 15-30 minut, což je doba, kterou může za den obětovat každý z nás. A navíc ho můžete praktikovat v pohodlí domova.

Také vás může zajímat ...

Skupinové lekce

Oblíbené jsou i skupinové lekce, které se už nenesou jen v duchu poskakování do rytmu hudby.

Vybrat si můžete jak z pomalejších lekcí (pilates nebo bosu), tak i z množství rychlých lekcí, mezi které patří třeba zumba nebo trampolínky.

Oblíbená jóga

Dalším trendem jsou už dlouhodobě různé druhy jógy.

Jde o staletími prověřené pomalé cvičení prospěšné tělu i duši. Vyzkoušet můžete klasickou hatha jógu, odvážnější z vás ale i třeba náročnější hot jógu, která se cvičí ve 42°C. Oblíbené jsou i lekce zaměřené na určité části těla, například na záda.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...