Jaromír Hanzlík: Veronika Žilková

Napsal si pro sebe nejlepší roli, ale momentálně musí vyřešit zásadní finanční problémy, aby se jeho sen mohl stát skutečností. Herec Jaromír Hanzlík (70) už je připravený na natáčení celovečerního filmu, pokračování Léta s kovbojem, který se pravděpodobně bude jmenovat Léto s gentlemanem.

Také vás může zajímat ...

Ovšem na poslední chvíli mu účast na spolufinancování odřekl jeden ze zásadních partnerů, a tak teď chybí poměrně značná část peněz, která se pohybuje v řádkách milionů. První klapka pod taktovkou režiséra Jiřího Adamce (70), která měla padnout 16.

července, je tak ve velkém ohrožení. „Točit se začne, až budeme mít všechny finance pohromadě,“ potvrdil Adamec. Hanzlík ale stále věří, že se mu co nejdříve podaří sponzora sehnat a film vůbec vznikne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...