Jeho podnikání je v ohrožení

Horší čas na rozjezd podnikání si herec Petr Batěk (48), který je novou posilou v seriálu Sestřičky Modrý kód, snad ani vybrat nemohl.

V době, kdy cestovnímu ruchu v České republice pomalu zvoní umíráček, se rozhodl, že si otevře penzion. „Nešlo tomu odolat,” říká Petr a vypadá to, že penzion na jižní Moravě je jeho splněným snem. Podle vlastních slov by v budoucnu rád organizoval i společenské akce, jako je třeba vinobraní.

Také vás může zajímat ...
Jeho penzion vypadá hezky, ale zatím si ho hosté kvůli koronaviru moc neužijí.

V plánu je i kultura a tak se v jeho podniku hosté dočkají například nejrůznějších recitálů. Vždyť „pan domácí” je nejen herec, ale také hudebník a básník. Určitě tak bude možné přijít se podívat na jeho vlastní produkci.

Na návštěvu k němu se už chystají i mnozí jeho kolegové, hosté se tak mohou těšit, že během pobytu získají i nějaký ten autogram. Zajistit ale Batěk musel i to, jak se postarat o provoz, když ho povinnosti zavanou do Prahy. S tím mu prý pomáhá sympatická paní správcová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama