Jeho životní role? Podpíral obří prsa!

I když v českých seriálech je k vidění stále častěji, filmy se mu z neznámého důvodu docela vyhýbají. Herec Martin Stránský (50), představitel doktora Oty Kováře z Ordinace v růžové zahradě, který v dabingu propůjčil svůj hlas seriálovému doktoru Houseovi, ovšem nikdy nezapomene na svoji první roli.

Také vás může zajímat ...

Zejména na natáčení hlavní milostné scény. Produkce mu prý na ni obstarala opravdu krásnou holku. Bohužel té slečně dopředu nikdo neřekl, že se tam bude muset trošku obnažovat. Dlouze ji prý pak všichni ve štábu ukecávali, ale ona nepovolila.

Po třech hodinách se tedy rozhodli to vyřešit jinak a sehnali jednu prsatou paní. Seznámili se, podali si ruce, a když se začalo točit, dáma sundala podprsenku. „V tu chvíli jsem musel zvedat prsa tam, kde by měla být,“ vzpomíná se smíchem Stránský. Takových rolí holt moc není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama