Jiří Lábus nevychází z domu

Co za tím je?

Jiří Lábus.

Herec JIŘÍ LÁBUS (66) trpí odmalička vadou chůze. „Já byl už jako malé dítě zrůdný,“ nešetří se. „Na nohy mi dali stroječek, abych nechodil křivě, ale stejně dodneška šmajdám a musím mít každou chvíli nové boty,“ vysvětluje a dodává, že ví, kde je zakopaný pes.

„Prý jsem brzy stál v kočárku, pediatr řekl, že když mám potřebu stát, ať stojím, a takhle to dopadlo,“ zlehčuje Lábus. „Na to, že mi je šestašedesát, se mi vede dobře. Nemám hůl,“ uzavírá. A přestože herec nadaboval Dobu ledovou, zimní mrazy nesnáší.„Čas strávený venku nyní zkracuji na minimum. Buď pracuji někde v teple, anebo trávím čas doma. “ K zimě má absolutně záporný vztah.

„Nelyžuji, neprovozuji žádné zimní sporty, opravdu ji nesnáším,“ přiznává. „Mám rád léto, ale v Čechách je hrozné krátké,“ stěžuje si.

Také vás může zajímat ...

Už nyní proto plánuje dovolenou v teplých krajinách s mořem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...