Jiří Macháček: Hořkost a zklamání

Snad nejnaštvanější odcházel z udílení Českých lvů herec Jiří Macháček (52). Údajně počítal s tím, že ani on neodejde s prázdnou, ale bohužel odcházel. Jeho výraz podle svědků mluvil za všechno. Ihned po skončení přímého přenosu prý odešel do jednoho z pražských barů.

Ani se nerozloučil se svými kolegy. Když se ho novináři ptali, jak to nese, tvrdil, že má radost, že uspěli jeho kolegové, on sám že s cenou nepočítal. Podle jeho kolegů ale lže. Začíná mu totiž pořádně téct do bot.

Také vás může zajímat ...

Tak slavný, jak by si přál být, ještě bohužel není.

Dříve bral jednu roli za druhou, ale teď už ho prý režiséři obsazovat nechtějí. Prý se hodně změnil. Poroučí si a chce prý za role víc peněz než ostatní. Jenže to si bohužel nikdo v dnešní době nemůže dovolit, a tak Macháček stále čeká na něco velkého, co by mu třeba vyhrálo Českého lva.
Otázka ovšem je, zda se vůbec ještě dočká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...