Jiřina Bohdalová: Konec nadějí! Soud zase odložili

Své peníze už zřejmě nikdy neuvidí! Soud s podvodníkem, který ji připravil kvůli falešnému obrazu o více než milion korun, byl znovu odložen! JIŘINA BOHDALOVÁ (87) se těšila, že z bývalého bankovního poradce RADKA POKLUDY vysoudí mnohem víc peněz, než o kolik přišla. To se ovšem zřejmě nestane.

Zmizel snad za kopečky?

Také vás může zajímat ...

Podvodník zmizel neznámo kam a soud ani policie se prý příliš nenamáhají, aby ho našli. Bohdalové tak nezbývá než vzít za vděk falešným obrazem EMILA FILY a dívat se dopředu a ne do minulosti.

Jak prý ale sama říká, jestli ještě někdy Pokludu uvidí osobně, pořádně mu to vytmaví. Přijít o 1,95 milionů korun během jedné malé chvíle, není jenom tak. Pro většinu lidí je to částka, kterou si nikdy ani nenašetří! Příště si herečka své investice určitě rozmyslí a zřejmě to asi ani nebude do jejího oblíbeného umění.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...