Jitka Asterová: Bude brzy babičkou?

Musela se vdávat?

O pořádné překvápko se přednedávnem postarala dcera herečky JITKY ASTEROVÉ (57) ANNA LINHARTOVÁ (23). Mladá talentovaná herečka a modelka se totiž tajně vdala. To, že už je paní, a dokonce si změnila jméno na Kameníková po manželovi, oznámila překvapeným přátelům a fanouškům na sociální síti, kde zároveň zveřejnila fotografii ze svatby.

Obřad byl tak utajený, že se spekuluje, zda o něm vůbec věděla i máma Jitka Asterová.

Byla vůbec na svatbu pozvaná?

Ta totiž na dotaz novinářů reagovala poněkud podrážděně a „típla“ jim telefon. A to přitom čerstvá novomanželka ještě nedávno prohlašovala, že by se svým partnerem chtěla strávit minimálně rok, než se vrhne do chomoutu. Přitom to bylo teprve vloni, co se rozešla s vítězem StarDance ZDEŇKEM PIŠKULOU (18). Pak ji fotografové načapali, jak se vášnivě líbá s mladým hercem MICHALEM HRUŠKOU (28).

Také vás může zajímat ...

Ani s ním to ale nevydrželo dlouho a nakonec si její srdce získal sympaťák, kterému Anna přezdívá Stouny. Proč se po tak krátké známosti vdala? Že by byla v očekávání? I to je možné. Jitka se tak má asi na co těšit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...