Juraj Kukura děsí!

Zbývají mu tři roky?

Juraj Kukura.

Když se JURAJ KUKURA (69) rozpovídal pro slovenská média, že by měl do tří let zemřít, všem zatrnulo. Bojuje snad s nějakou zákeřnou nemocí, nad kterou už nedokáže vyhrát? Tuto otázku si jistě kladla řada jeho příznivců.

Naštěstí se o zdraví ani život charizmatického herec bát nemusíme. Kukura přiznal, že tři roky jsou ideální doba na to, aby skonal, pokud by nechtěl přijít o hrob. Ten si totiž pořídil na lukrativním místě – bratislavském Ondrejském hřbitově, a tak se k němu váže velmi zvláštní podmínka.

Také vás může zajímat ...

Do hrobu se nežene

„Když mi přišlo povolení, tak tam bylo napsáno: ‚Toto povolení platí tři roky, do té doby musí být úkon proveden.‘ To bylo před půl rokem, takže mi zbývají dva roky a šest měsíců života.

Pokud nebude do té doby po mně, tak přijdu o hrobové místo na Ondrejském hřbitově!“ svěřil se pobaveně herec, který pevně doufá, že po uplynutí dané doby mu hrobové místo opět obnoví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...