Juraj Kukura děsí!

Zbývají mu tři roky?

Juraj Kukura.

Když se JURAJ KUKURA (69) rozpovídal pro slovenská média, že by měl do tří let zemřít, všem zatrnulo. Bojuje snad s nějakou zákeřnou nemocí, nad kterou už nedokáže vyhrát? Tuto otázku si jistě kladla řada jeho příznivců.

Naštěstí se o zdraví ani život charizmatického herec bát nemusíme. Kukura přiznal, že tři roky jsou ideální doba na to, aby skonal, pokud by nechtěl přijít o hrob. Ten si totiž pořídil na lukrativním místě – bratislavském Ondrejském hřbitově, a tak se k němu váže velmi zvláštní podmínka.

Do hrobu se nežene

„Když mi přišlo povolení, tak tam bylo napsáno: ‚Toto povolení platí tři roky, do té doby musí být úkon proveden.‘ To bylo před půl rokem, takže mi zbývají dva roky a šest měsíců života.

Také vás může zajímat ...

Pokud nebude do té doby po mně, tak přijdu o hrobové místo na Ondrejském hřbitově!“ svěřil se pobaveně herec, který pevně doufá, že po uplynutí dané doby mu hrobové místo opět obnoví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...