Karel Vágner ukázal bratra. V čem se liší?

Jejich vztahy k ženám se liší

Hudební boss KAREL VÁGNER (75) má staršího bratra VLADIMÍRA (81), který si nyní užívá poklidného důchodu. Jak oba sourozenci shodně tvrdí, mají toho spoustu společného, až na jednu zásadní věc.

Zatímco mladší Karel za život vystřídal čtyři manželky, s nimiž má šest potomků, Vladimír po celý život zůstal věrný pouze jedné ženě. „Žili jsme spolu 57 let,“ líčí Vladimír s tím, že mu milovaná žena bohužel před necelými třemi lety zemřela. „Jsem černá ovce rodiny.

Oba bratři byli donchuáni, já jsem žil celý život poctivě s jednou,“ vtipkuje na adresu svých mladších bratrů Vladimír, který má dvě děti, čtyři vnoučata a čtyři pravnoučata. Karel se tedy ve svém starším bratrovi, co se věrnosti a stálosti ve vztahu týče, nezhlédl, v jiných záležitostech jsou ale prý stejní – jako přes kopírák.

Také vás může zajímat ...

„Máme stejný hlas, chůzi,“ vyjmenovávají bratři.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...