Kde sežene miliony na svou komedii?

Na motivy letního trháku Léto s kovbojem se herec a moderátor Jaromír Hanzlík (70) rozhodl na popud jedné své fanynky z květinářství napsat vlastní scénář komedie. Má to ale jeden háček.

Klapka měla podle všeho padnout už 16. července, jenže Jaromír nemá dostatek financí na to, aby natáčení rozjel. Podle všeho mu vypadl jeden z partnerů a tak mu pár milionů schází. „Stále dáváme do kupy peníze. Točit se začne, až budeme mít všechny finance pohromadě,“ dosvědčil režisér Jiří Adamec (70). A kdo jiný by si v něm měl zahrát hlavní roli, když ne právě Jaromír?

Také vás může zajímat ...

„Poprvé jsem sedl k počítači a psal systémem datel. Hrát budou i další,“ rozpovídal se herec. S filmovou partnerkou z „Kovboje“, herečkou Danielou Kolářovou (71) ale prý nepočítá.

Dotáhne všechno do úplného konce, nebo po převzetí ceny od prezidenta festivalu Jirky Bartošky (71) v Karlových Varech nebude chtít riskovat čest svého jména?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...