Kdy se někdejší přátelé usmíří?

Byli to kamarádi na život a na smrt, pak se ale mezi nimi něco bohužel pokazilo. Herec Jiří Langmajer (52) a jeho kolega Michal Suchánek (54) byli během studentských let nejlepšími přáteli. Zažili spolu mnohé, jednou dokonce málem i společnou smrt.

Také vás může zajímat ...

Kdysi totiž byli pozváni do Ruska, kde se přiotrávili místním alkoholem podomácku vyrobeným. Nedali bez sebe ani ránu a sdíleli spolu všechno dobré i špatné, co tehdy prožívali. Přátelství pokračovalo i po studiích, a dokonce si šli při svatbách vzájemně za svědky.

Jenže pak se mezi nimi něco pokazilo. Každý začal uvažovat jinak a každý měl také úplně jiné životní plány. Langmajer se zhlédl v dramatických divadelních rolích, kdežto Suchánek chtěl zůstat před kamerou a bavit lidi jednoduchou zábavou.

Skutečný důvod jejich rozchodu ale oba dodnes tají. Nedávno se však Langmajer nechal slyšet, že je rád, že nedopadl jako Suchánek a nemusí ze sebe každý týden dělat šaška. Přesto se objevily zvěsti, že si k sobě aktuálně znovu hledají cestu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...