Kohoutková voda Ano, nebo ne?

Velkou předností vody z kohoutku je, že ji máte doma narozdíl od vody balené, kdykoli k dispozici. Stačí jen kohoutkem otočit. Pokud ji ale pijete pravidelně, je třeba si dávat pozor na několik zásad. Dobré je v první řadě vědět, odkud voda pochází.

Dále jestli neobsahuje moc železa a jiných látek, které se projevují také na její chuti. Kohoutková voda často obsahuje i chemické kontaminanty a bohužel neobsahuje dostatek minerálů. Kvůli hubení bakterií je do pitné vody navíc přidáván chlor.

Také vás může zajímat ...

Bakterie sice zahubí, ovšem lidský organismus zatěžuje. Jak se ho tedy z vody jednodušše zbavit? Převařit či nechat odstát Ideální řešení je vodu převařit nebo ji nechat aspoň chvíli odstát. Další možností je koupit dobrý ionizační přístroj, který vám nežádocí látky z vody odstraní.

Většina z nich nabízí několik variant nastavení. Balené vody jsou také řešením. Jsou ale často předražené, a i mezi nimi existují rozdíly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...